Titles you rated
The TerminatorRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
Bad TasteRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0