Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Shotgun LoveRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0