Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
A Widow's GameRated ★ 2.0
Rough NightRated ★ 1.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
CureRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5