Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
DexterRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0