Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0