Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 5.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Study GroupRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5