Titles you rated
La La LandRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Case for ChristRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Where to Invade NextRated ★ 4.5