Movies
Ratings
625
It's a Free World...Rated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 4.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0