Titles you rated
The Miracle We MetRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5- Sister's Slam DunkRated ★ 5.0
- JeongnyeonRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0