Movies
Ratings
103- Withstanding and ExistingRated ★ 4.0
Ennio: The MaestroRated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0- SAGAL: Snake and ScorpionRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Jazzy MisfitsRated ★ 4.0
A Tour GuideRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
Kim's VideoRated ★ 4.0
Life UnrehearsedRated ★ 4.0- Until the Stones SpeakRated ★ 3.5
A Mother YoungsoonRated ★ 3.0
A House Made of SplintersRated ★ 3.5
Liquor Store DreamsRated ★ 4.5
Tori and LokitaRated ★ 4.0