Series
Ratings
118
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
If Talking PaidRated ★ 4.0
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 4.0
10 Counts To The FutureRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Even If You Don't Do ItRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
PerformerRated ★ 4.0- My TeacherRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
SilentRated ★ 4.0
My Dearest Self with Malice AforethoughtRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 2.0
Black KnightRated ★ 1.0