Titles you rated
Shopaholic LouisRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
The PackageRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- Phantom SingerRated ★ 3.0
- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
- Men on a MissionRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0