Movies
Ratings
44
Top StarRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
FarinelliRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 5.0
FelonRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 4.0