Series
Ratings
188
Coffee Ikaga DeshouRated ★ 3.5
Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 3.5
Political FeverRated ★ 4.5- すいかRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 2.5
EncounterRated ★ 2.5
Touch Your HeartRated ★ 2.5
When the Weather is FineRated ★ 3.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
One the WomanRated ★ 3.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
AgencyRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.5