Titles you rated
Gangnam BluesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5- Miss ChangeRated ★ 1.5
- Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 3.0
Somewhere in TimeRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 4.0
FuryRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 1.0
InterstellarRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0