Movies
Ratings
30
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
TroyRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
American GangsterRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0