Movies
Ratings
35
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
KnowingRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 4.0
StokerRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0