Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5