Titles you rated
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
The CrowRated ★ 2.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Killer EliteRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 3.0
When the Last Sword Is DrawnRated ★ 4.0
John QRated ★ 5.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
ColorfulRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0