Titles you rated
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
New Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5- Love Live! Superstar!!Rated ★ 5.0
Love Live! Superstar!!Rated ★ 2.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5- My Little MonsterRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! 5D'sRated ★ 4.5
BanG Dream! Ave MujicaRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0