Titles you rated
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 5.0