Titles you rated
A Summer at Grandpa'sRated ★ 3.5
Dust in the WindRated ★ 4.0
Millennium MamboRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.5
The Dead Don t DieRated ★ 3.0
Ghost Dog: The Way of the SamuraiRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
SuffragetteRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.0
Love Yourself in SeoulRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 3.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0