Movies
Ratings
1090
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
BLUE GIANTRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Exorcist: BelieverRated ★ 1.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0