Titles you rated
BambiRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Shark TaleRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 5.0
HerculesRated ★ 4.5
CongoRated ★ 4.0- Friends: Naki on Monster IslandRated ★ 4.5
Happy GilmoreRated ★ 4.5
The Nut JobRated ★ 5.0
Open SeasonRated ★ 5.0
SafeRated ★ 2.5