Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
120 Beats Per MinuteRated ★ 3.5
The Trouble with YouRated ★ 2.0
The Unknown GirlRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Faces PlacesRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Take PointRated ★ 0.5
BumblebeeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.5
Mortal EnginesRated ★ 3.0
TullyRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 2.0