Movies
Ratings
480
The SubstanceRated ★ 0.5
OppenheimerRated ★ 0.5
NopeRated ★ 0.5
Margin CallRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 1.0
Born on the Fourth of JulyRated ★ 3.5
Viva! LoveRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Adopt a HighwayRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 5.0
The Bacchus LadyRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 3.0
Jamon JamonRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 1.0
LucyRated ★ 0.5
TenetRated ★ 2.0
The Invisible GuestRated ★ 3.0