Titles you rated
Spider-ManRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 0.5
Cold EyesRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0