Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 4.5