Titles you rated
Cats & DogsRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Collateral BeautyRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.5
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.5
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 2.5