Movies
Ratings
417
FuryRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Gerald's GameRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0