Titles you rated
Legal HighRated ★ 5.0- Eat and Sleep Together, Live TogetherRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
WATER BOYSRated ★ 5.0
Lunch QueenRated ★ 5.0
Wonderful Single LifeRated ★ 5.0
AmachanRated ★ 4.0- My Daddy Is An Idol!Rated ★ 3.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 5.0