Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 5.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
Anger ManagementRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 1.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 4.0
Shoot 'Em UpRated ★ 4.0