Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 1.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Army of ShadowsRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Tokyo StoryRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5