Movies
Ratings
174
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 5.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The RockRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
The Way HomeRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0