Movies
Ratings
271
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 2.0
QuickRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 4.0