Movies
Ratings
93
Man on a LedgeRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
The DefenderRated ★ 1.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.0
Old PartnerRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0