Titles you rated
The ClassicRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Killer ToonRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.5
Steal My HeartRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5