Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0