Movies
Ratings
1131
CargoRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
ParkerRated ★ 3.0
Monsters: Dark ContinentRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
ExtinctionRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
The EmploymentRated ★ 5.0
LegionRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5