Titles you rated
WickedRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Sausage PartyRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 0.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 1.5
The BabysitterRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 4.0
MEGANRated ★ 2.0