Movies
Ratings
705
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5