Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Bride of HabaekRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 1.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.0
SoulRated ★ 2.5
City HallRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0