Movies
Ratings
292
Bird BoxRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 0.5
Castle in the SkyRated ★ 2.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 4.5
Secret ZooRated ★ 1.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.5
JokerRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 2.0
AladdinRated ★ 5.0