Titles you rated
The Red SleeveRated ★ 4.0
Yuru Camp△Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 행복한 건축Rated ★ 4.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 0.5