Movies
Ratings
20
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0