Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 1.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0