Series
Ratings
83
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Into the Night Season 2Rated ★ 2.5
Into the NightRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0