Titles you rated
The HolidayRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
WimbledonRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 1.5
DownsizingRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Battle of the SexesRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.0
ContagionRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 4.0