Titles you rated
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5- OvermanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Kissing CousinRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0- The Last RideRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5