Titles you rated
End of WatchRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Army of DarknessRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
Eternity and a DayRated ★ 4.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 5.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 5.0
MoonrakerRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
AliensRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 2.0
CarnageRated ★ 2.0
The MistRated ★ 2.0